Ordinul Arhitecţilor din România şi P(i)lot Architecture Platform vă invită vineri 5 noiembrie, în sala A din cadrul UAUIM la o zi de conferinţe pe tema “Arhitectura Memoriei şi Spaţiul Public”.

Arhitectura Memoriei şi Spaţiul Public