Fotografii de vacanță
Anul ăsta nu am făcut (aproape deloc) poze în vacanţă. Deşi am fost într-o insulă grecească în care nu mai fusesem, desigur pitorească şi chiar şi cu arhitectură decentă. Deşi am, ca tot omul, un...
Anul ăsta nu am făcut (aproape deloc) poze în vacanţă. Deşi am fost într-o insulă grecească în care nu mai fusesem, desigur pitorească şi chiar şi cu arhitectură decentă. Deşi am, ca tot omul, un...